به بهترین شکل اعتماد کن
سبد خرید خالي مي باشد

گردگیر پلوس

گردگیر پلوس

گردگیر پلوس های برند کانفاید بست confide Best پوششی از جنس پلی اورتان تخصصی است که در محل اتصال محور ها به چرخ و گیربکس نصب می گردد. این قطعه جلوی پس دادن گریس موجود در این محل را گرفته و همچنین مانع از نشستن گرد و خاک در محل اتصال محور ها به چرخ و گیربکس می شود.

جنس گردگیر پلوس

معمولا گردگیرهای موجود در بازار از جنس لاستیک است. لاستیک دارای تاریخ انقضا بوده و به مرور زمان، مستهلک یا پاره می شود و به خاطر نیروی گریز از مرکز زیاد محورها، گریس پس داده و گرد و خاک روی اتصالات را می پوشاند و این اتفاق منجر به آسیب های جدی اتصالات و استهلاک آنها می گردد ودر نهایت منجر به هزینه زیادی بابت تعمیر ماشین می شود. همچنین گردگیرها در بعضی اوقات به آب بندی خودرو کمک می کند.

بنابراین متذکر می شویم که حتما از سلامت گردگیرها مطمئن شوید و از جنس خوب و با کیفیت استفاده شود.

ویژگی گردگیر پلوس

یکی دیگر از ویژگی های گردگیر های با کیفیت برند کانفاید بست confide Best، ضد روغن بوده و کشسانی سه برابری نسبت به لاستیک دارد. همچنین تحمل محیطی در مناطق گرمسیری بالای 60 درجه و مناطق سردسیری منفی 40 درجه را دارد.

یک ویژگی مهم گردگیر پلوس های برند کانفاید بست confide Best نسبت به جنس لاستیکی، تاریخ انقضای نامحدود آن است که باعث افزایش طول عمر پلوس می گردد.

گردگیر پلوس هایی که عموماً با قیمت پایین در بازار هستن فاقد این ویژگی ها هستند و به خاطر تماس با گریس موجود در پلوس، در زمان بسیار اندکی از بین می روند. گردگیر های برند کانفاید بست confide best دارای گواهی استاندارد IATF 16949:2016 از IMQ-RINA ایتالیا می باشد. این گردگیر ها نسبت به روغن و گریس کاملا مقاوم بوده و طول عمر بسیار بالایی دارند. چنانچه در حالت معمول توصیه می شود که حتما گردگیر ها را سه ماه یکبار تعویض کنید، ولی گردگیر های برند کانفاید بست confide best با گارانتی 24 ماهه ارائه می شود و مسلما طول عمر این گردگیر ها بیش از این مقدار می باشد.

 

نتایج 1 تا 20 از کل 170 نتیجه